Aukce online

Informace, tipy a rady

Jak nakupovat na eBay

Pakliže jste se rozhodli pro online aukční síň eBay, otázka „Jak nakupovat na eBay?“ je určena především Vám. V první řadě Vás musíme ovšem uklidnit. Nakupování na eBay je opravdu jednoduché a intuitivní. Nicméně, samotnému nakupování předchází několik důležitých kroků, které jsme pro Vás níže stručně a srozumitelně popsali.

Registrace na eBay

V prvním kroku je nutná registrace. Jak se registrovat na online aukční síni eBay jsme Vám již popsali v sekci Jak se registrovat. Proto nebude již nutné tento krok více zde rozvádět. Nicméně Vám ještě jednou připomínáme, že registrace je zcela bezplatná a opravdu snadná.

Jak lze vyhledávat zboží na eBay

Tohoto kroku budete pravděpodobně využívat velice často. V podstatě se nejedná o nic jiného, než-li o důmyslně vytvořený nástroj vyhledávání na stránkách online aukční síně eBay. Do vyhledávacího pole v horní části stránek zadáte klíčová slova, která popisují Vámi požadovanou položku (produkt). Doporučujeme vždy zadat co nejbližší klíčová slova k danému produktu, popřípadě přímo název značky nebo typu produktu. V mnohém Vám to ulehčí vyhledávání.

Jakým způsobem lze nakupovat na eBay

Vámi požadované produkty lze na online aukční síni eBay koupit různými způsoby. Mezi nejvíce vyhledávané a používané patří například aukce, kde prodávající své produkty prodávají nejvyšším přihazujícím. Další možností je takzvaný způsob Koupit teď. V tomto případě se nejedná o nic jiného, než že kupující může položku (produkt) pořídit za stanovenou cenu kdykoliv.

Jaký způsobem provádět platby na eBay

V dalším kroku Vašeho nákupu se zcela jistě dostanete do fáze placení. Jakým způsobem tedy provádět platby na eBay? Vše se odvíjí od možností, které Vám bude nabízet prodejce. Před samotným přihozením nebo nákupem položky (produktu) si opravdu pozorně přečtěte popisky. Je důležité se předem dozvědět, které druhy plateb prodejce přijímá a akceptuje.

Nejvíce se asi budete setkávat se službou zvanou PayPal. Jedná se o nejvíce upřednostňovanou metodu plateb mezi prodávajícím a kupujícím, a to zejména v rámci mezinárodních obchodních transakcí. V podstatě se jedná o velice bezpečnou metodu, u které nedochází k odhalení osobních údajů, nicméně samotné odesílání plateb online pomocí kreditní karty, popřípadě z účtu na účet tím není nikterak omezeno či narušeno.

Vlastní stránka Můj eBay

Vlastní stránka Můj eBay svým uživatelům umožňuje mít veškeré své aktivity, jako jsou příhozy, sledování, vyhrané položky a zpětné vazby přímo na dlani. V momentě dokončení Vaší registrace automaticky získáváte vlastní stránku Můj eBay, na které můžete provádět již výše zmíněné aktivity.

Nákup nového zboží online za skvělé ceny

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Levné letenky
snadná a rychlá online rezervace, lety od více společností.

Práce z domova
finanční přilepšení bez půjčky do rodinného rozpočtu.

Last Minute zájezdy
levná dovolená do celého světa na poslední chvíli.

Brigády
letní i zimní brigády pro studenty v ČR i zahraničí.

Domácí práce
práce doma na mateřské dovolené i pro studenty.

Půjčky
jak získat půjčku od bydlení po mobilní telefon.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat nebankovní půjčku.

Dětský bazar
použité i nové zboží pro miminka, malé i větší děti.

Kočárky
jak správně koupit dětský kočárek pro vaše miminko.

Životopis vzor
vzory životopisů ke stažení - strukturovaný životopis.

Kolečkové brusle
sportuje a bavte se, kolečkové brusle jsou výbornou možností.