Aukce online

Informace, tipy a rady

Jak platit na eBay

Dříve, než začneme se samotným nákupem na eBay, bude nutné projít registrací v systému PayPal. Jedná se o několik důležitých kroků, které se Vám zde pokusíme co nejjednodušeji popsat. Na začátek snad jen už dodáme, že samotná registrace je opravdu jednoduchá a bezplatná.

První krok: Platební karta

Dříve než se pustíte do samotného nakupování na eBay, bude nutné zajistit kreditní kartu, se kterou budete moci provádět platby na internetu. V našem případě tedy prostřednictvím systému PayPal. Mějte na paměti, že i takzvaná embosovaná karta nemusí být automaticky při nákupu produktu úspěšná. Doporučujeme Vám navštívit pobočku Vaší banky a osobně se informovat, popřípadě povolit online platby na Vaší kreditní kartě.

Druhý krok: Zřízení PayPal účtu

Jak jsme již zmínili v jiných sekcích, v online aukční síni eBay se platí téměř výhradně prostřednictvím služby PayPal. Z toho tedy vyplývá, že se bez uživatelského účtu u PayPal s největší pravděpodobností neobejdete. A není se čemu divit. PayPal i eBay jsou totiž majetkem jedné společnosti.

Nicméně, nyní již k samotné registraci do systému PayPal. V prvních krocích si zvolíte typ Vašeho uživatelského účtu. V našem případě to bude Personal account, nebo-li osobní účet. Pochopitelně, že jsou k dispozici také účty placené: premier a business. Tyto účty ovšem pro běžnou formu placení na eBay potřebovat nebudete.

V dalších krocích bude nutné vyplnit formulář, na jehož konci bude na Vás čekat opravdu dlouhý text podmínek, které Vám doporučujeme prostudovat. Pakliže budete souhlasit s podmínkami, potvrďte a přejděte k další fázi registrace.

V další fázi registrace dochází k zadávání údajů, které se týkají Vaší kreditní karty. To znamená, jméno, typ a číslo karty a platnost karty a takzvané verifikační číslo karty, které naleznete na zadní straně, hned vedle Vašeho podpisu.

Třetí krok: Potvrzení emailové adresy

Po dokončení registrace Vám bude na Vámi vloženou emailovou adresu zaslána zpráva od systému PayPal, ve které naleznete odkaz. Díky tomuto odkazu se dostanete na stránky PayPal a budete vyzváni k zadání uživatelského jména a hesla. V tento moment máte již založený svůj PayPal účet, ovšem využívat jej stále nemůžete.

Čtvrtý krok: Prověření správnosti údajů

Aby bylo možné Váš PayPal účet využívat, bude nutné prověřit správnost Vašich zadaných údajů. Tento krok bude proveden tak, že z Vašeho účtu bude stržena částka 1,5 Eura. Jakmile se tato transakce objeví na Vašem výpisu, bude u ní také uveden čtyřmístný číselný kód. Tento kód posléze vepište do formuláře PayPal code. V tento moment je celý proces dokončen a jak si můžete všimnout, částka 1,5 Eur byla připsána na Váš PayPal účet.

Nákup nového zboží online za skvělé ceny

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Levné letenky
snadná a rychlá online rezervace, lety od více společností.

Práce z domova
finanční přilepšení bez půjčky do rodinného rozpočtu.

Last Minute zájezdy
levná dovolená do celého světa na poslední chvíli.

Brigády
letní i zimní brigády pro studenty v ČR i zahraničí.

Domácí práce
práce doma na mateřské dovolené i pro studenty.

Půjčky
jak získat půjčku od bydlení po mobilní telefon.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat nebankovní půjčku.

Dětský bazar
použité i nové zboží pro miminka, malé i větší děti.

Kočárky
jak správně koupit dětský kočárek pro vaše miminko.

Životopis vzor
vzory životopisů ke stažení - strukturovaný životopis.

Kolečkové brusle
sportuje a bavte se, kolečkové brusle jsou výbornou možností.