Aukce online

Informace, tipy a rady

Jak se registrovat na eBay

Proces registrace je opravdu jednoduchý a zvládne jej každý průměrný člověk. Stačí jen následovat jednotlivé pokyny a dříve než se nadějete, Vaše registrace do aukční síně eBay bude úspěšně dokončena. Ale nyní k samotné registraci. Jak již bylo zmíněno, registrace na stránkách aukční síně eBay je opravdu jednoduchá a hlavně bezplatná. Což může být pro mnoho uživatelů online aukcí klíčovou informací. Nicméně, proces registrace je tvořen několika málo snadnými, ale přesto důležitými kroky.

První krok

V případě prvního kroku je zapotřebí zadat Vaše osobní a kontaktní údaje. To znamená, Vaše jméno, adresu a telefonní číslo. V osobních údajích také nesmí chybět Vaše datum narození, které neslouží k ničemu jiného, než k ověření Vašeho věku. Jinými slovy, musíte být starší 18 let.

Druhý krok

V druhém kroku bude zapotřebí zadat Vaší platnou emailovou adresu. A důvod? Prozaický, společnost eBay Vám na tuto emailovou adresu odešle email, který bude obsahovat informace potřebné k dokončení Vaší registrace do výše zmíněné aukční síně. Důležité upozornění: Fungující emailová schránka je na stránkách aukční síně eBay velmi důležitá. Slouží k oznamování výhry předmětu v aukci, k zasílání informací týkajících se přepravy a způsobů plateb od ostatních kupujících či prodávajících. Pakliže nebudete možné Vaší emailovou adresu ověřit v průběhu registrace, budete vyzváni k zadání informací, týkajících se Vaší kreditní, popřípadě platební karty. Důvodem bude pouze ověření Vaší identifikace.

Třetí krok

V tomto kroku dochází k nejméně zajímavé části, ale o to důležitější. Dochází totiž k přečtení a přijetí smlouvy mezi Vámi (uživatelem aukční síně eBay) a samotným provozovatelem. Dále také dochází k přijetí zásad ochrany soukromých údajů uživatele. Proto, abyste byli schopni pokračovat v samotné registraci, je zkrátka nutné a nevyhnutelné s výše zmíněnými podmínkami souhlasit a přijmout smlouvu s uživatelem. Nemusíte mít strach. S těmito podmínkami již souhlasilo několik milionů lidí po celém světě a nyní již spokojeně nakupují či prodávají své nové či použité zboží.

Čtvrtý krok

Ve čtvrtém kroku dochází k volbě ID uživatele, hesla a tajné otázky. Co se týče ID uživatele a hesla, tak ty budete používat při každém přihlášení do systému eBay. Pakliže byste zapomněli své heslo, systém eBay Vás požádá o zodpovězení tajné otázky, právě za účelem ověření Vaší ID (identity). Poté Vám bude Vaše heslo opět poskytnuto.

Pátý krok

V tomto kroku dochází ke kontrole Vaší emailové adresy. Zkontrolujte si neprodleně Vaší emailovou schránku, zda-li jste obdrželi od systému eBay email s návodem k potvrzení registrace a následně dokončení registračního procesu. Pakliže dokončíte všech 5 kroků, již nic Vám nebude dále stát v cestě začít obchodovat v největší aukční síni světa eBay.

Nákup nového zboží online za skvělé ceny

Práce
po celé České republice. HPP, VPP i brigády.

Levné letenky
snadná a rychlá online rezervace, lety od více společností.

Práce z domova
finanční přilepšení bez půjčky do rodinného rozpočtu.

Last Minute zájezdy
levná dovolená do celého světa na poslední chvíli.

Brigády
letní i zimní brigády pro studenty v ČR i zahraničí.

Domácí práce
práce doma na mateřské dovolené i pro studenty.

Půjčky
jak získat půjčku od bydlení po mobilní telefon.

Půjčky bez registru ihned
rychlá možnost získat nebankovní půjčku.

Dětský bazar
použité i nové zboží pro miminka, malé i větší děti.

Kočárky
jak správně koupit dětský kočárek pro vaše miminko.

Životopis vzor
vzory životopisů ke stažení - strukturovaný životopis.

Kolečkové brusle
sportuje a bavte se, kolečkové brusle jsou výbornou možností.